زرد و قرمز یا پشت قانون چکمه ها

به گزارش خبرنگار ایثار و شهادت باشگاه خبری فارس «توانا»، دفتر ششمین دوره مسابقه فیلنامه‌نویسی ایثار با معرفی آثار برگزیده بسته شد.
ششمین دوره جشنواره فیلمنامه‌نویسی ایثار در سه بخش داستان بلند (سینمایی)، داستان دنباله‌دار (سریال) و داستان کوتاه با اهداف ترویج نشاط اجتماعی و امید به آینده در سایه فرهنگ ایثار و شهادت، رسیدن به خودباوری، پویایی، غرور ملی و تبلور ارزش‌های انسانی و اسلامی، پرداختن به هویت ملی و دینی ایرانی، به تصویر کشیدن ثمرات فرهنگی و اجتماعی و همت مضاعف، کار مضاعف از جمله عرصه رقابت هنرمندان و نویسندگان کشورمان قرار گرفت.
براساس نظر هیئت داوران (حسین‌زاده، رحمت امینی و نصرالله قادری) در بخش فیلمنامه‌های دنباله‌دار یا سریالی؛ «قصه‌های محمد حسین» به قلم ناهید گیگا رتبه اول، «خدا همین نزدیکیست» به قلم جیران جناب رتبه دوم و «سربازها کهنه نمی‌شوند» به قلم آرش بسطامی حائز رتبه سوم شده‌اند.
همچنین در بخش فیلمنامه‌های بلند یا فیلمنامه‌های سینمایی، «راز چهار زبر» به قلم محمدرضا ملکی رتبه اول، «زرد و قرمز»به قلم افشین محمودی رتبه دوم و «یک لحظه زندگی» به قلم زینب عربی حائز رتبه سوم شد.
در بخش فیلمنامه‌های کوتاه نیز «فصل کوچ» نوشته شده توسط سارا اسماعیلی رتبه اول، «حماسه ققنوس» به قلم مجید فدائی دوم و «پایی برای پروانه» نوشته شده توسط قدرت باقری رتبه سوم را کسب کردند.

/ 2 نظر / 23 بازدید
صفورا

آفرین پسرم ما به داشتن برادری چون شما افتخار می کنیم عزیزم[ماچ]

نازنین کیان فر

سلام و تبریک[گل]